صرف بهترین کباب کوبیده کرج در محیطی بی‌نظیر

1398/10/03 در ساعت 00:00:00

صرف بهترین کباب کوبیده کرج در رستوران ارکیده هنگامی‌که موسیقی زنده در محیطی کاملاً مدرن و مجلل نواخته می‌شود، لحظات به‌یادماندنی و خاطره‌انگیزی را برای شما رقم خواهد زد.

صرف بهترین کباب کوبیده کرج در محیطی بی‌نظیر

 

کباب این غذای لذیذ و دوست‌داشتنی از چنان قدمتی در کشورمان برخوردار است که کمتر محله و خیابانی را می‌توان یافت که در آن بوی کباب به مشام نرسد. شاید باورتان نشود ولی بسیاری از توریست‌هایی که وارد ایران شده‌اند ادعا داشتند با رد بو و دود در خیابان‌ها به کبابی‌ها رسیده‌اند و توانستند لذت خوردن بهترین کباب کوبیده کرج را تجربه کنند. رستوران‌های زیادی در کرج وجود دارند که لیست بلند بالایی از انواع کباب را ارائه می‌دهند اما در این میان مجموعه‌هایی که بتوانند بهترین چلوکباب کوبیده کرج را سرو کنند اندک‌اند.

 

با ما همراه باشید تا شما را با بهترین کباب کوبیده کرج در فضایی بالغ‌بر 2000 مترمربع و کادری مجرب و آموزش‌دیده که چلوکباب ایرانی با طعمی اصیل و واقعی ارائه می‌دهند، آشنا کنیم.

 

 

سرفصل‌های عنوان‌شده در این مقاله عبارت‌اند از:

• غذاهای ایرانی در رستوران‌های خارجی! 
• آشنایی با بهترین چلوکباب کوبیده کرج
• بغل بشقابی‌ها یا دورچین‌های لذت‌بخش 

غذاهای ایرانی در رستوران‌های خارجی!

بهترین کباب کوبیده کرج

غذاهای ایرانی اغلب باب طبع همه؛ مخصوصاً گردشگران خارجی واقع‌شده و بسیاری از غذاهای ما اکنون در شمار زیادی از شهرهای جهان طبخ می‌شوند. البته بسیاری از غذاها مانند قورمه‌سبزی و قیمه بااینکه طرفداران زیادی دارند اما شهرت جهانی نیافته‌ و طبخ آن‌ها در خارج از ایران چندان معمول نیست. شاید یکی از دلایلی که باعث شده خورشت‌های ایرانی در ایران باقی بمانند، گوناگونی دستور تهیه آن‌هاست. علاوه بر این انواع قلق‌ها و فوت کوزه‌گری را نیز به آن اضافه کنید که فقط با تبحر و تجربه فراوان درزمینه طبخ انواع خورشت ایرانی به‌ دست می‌آید. این گوناگونی‌ها باعث شده که آشپزهای بین‌المللی کمتر سراغ طبخ خورشت‌های ایرانی بروند؛ اما کباب‌ها، به نسبت خورشت‌ها دستور تهیه راحت‌تری دارند، بسیار خوشمزه‌اند و هر سلیقه‌ای را به خود جذب می‌کنند. کباب در اغلب کشورهای خاورمیانه از قدمت دیرینه‌ای برخوردار است به‌طوری‌که در بسیاری از رستوران‌های جهان لیست بلند و بالایی از انواع آن را خواهید دید. 

 

کباب یکی از محبوب‌ترین و شناخته‌شده‌ترین غذاهای سنتی ایرانی است که بر اساس دستورالعمل‌های متفاوتی طبخ می‌شود به این دلیل است که طیف گسترده‌ای از انواع کباب ایرانی در جهان شناخته شده است. بنابراین اگر در خیابان‌های پاریس یا در قلب لندن بوی کباب ایرانی به مشامتان خورد تعجب نکنید زیرا کمتر کسی را می‌توان یافت که طعم اصیل کباب‌کوبیده، کباب‌برگ یا جوجه‌کباب زعفرانی را چشیده و عاشق آن نشده باشد.

 

البته به عمل آوردن کباب‌کوبیده قلق‌های خاص خودش را دارد و به این دلیل است که هر رستورانی نمی‌تواند ادعا کند که بهترین کباب کوبیده در کرج را عرضه می‌کند. ما در شعبه مهستان واقع در قلب کلان‌شهر کرج از شما دعوت می‌کنیم تا این ادعایمان را امتحان کنید. بازخورد مهمانانمان در صفحات مجازی گویای این است که می‌توانید بهترین کباب کوبیده کرج را با ارکیده تجربه کنید. 

آشنایی با بهترین چلوکباب کوبیده کرج

در رستوران‌های ایرانی لیست بلند بالایی از انواع غذاها وجود دارد که بیشتر غذاهای اصلی شامل انواع کباب هستند. اغلب کباب شاندیز یا ششلیک در صدر لیست می‌نشیند و معمولاً بیشترین قیمت را نیز به خود اختصاص می‌دهد. پس‌ازآن کباب بره که گوشت بسیار لطیف و تردی دارد، کباب سلطانی، کباب‌برگ، کباب بختیاری، چلوکباب‌کوبیده و انواع جوجه‌کباب در منوی رستوران‌های ایرانی به چشم می‌خورند. در منوی رستوران ارکیده، پس از ششلیک یا کباب شاندیز بسیار لذیذ آن، یازده نوع غذای بسیار لذیذ دیگر وجود دارد که بهترین کباب کوبیده کرج یکی از آن‌هاست؛ البته منو پس‌ازآن نیز ادامه دارد. کباب‌کوبیده مخصوص بیشترین تعداد سفارش را در میان مهمانان این مجموعه دارد. 

بهترین کباب کوبیده کرج

برای تهیه بهترین کباب کوبیده کرج در ارکیده گوشت قلوه‌گاه گوسفندی را با گوشت راسته گوساله ترکیب کرده سپس با مقداری پیاز، زعفران دم‌کرده، نمک و فلفل سیاه طعم دار می‌کنند. در مرحله بعد این ترکیب را به‌خوبی ورز داده تا ماده‌ای کاملاً یکدست حاصل شود، اگر این مواد به‌خوبی باهم مخلوط نشوند به سیخ کشیدن آن‌ها دشوار خواهد بود. سپس به مدت 4 تا 5 ساعت این ترکیب را در یخچال قرار می‌دهند تا مواد کاملاً به بافت گوشت نفوذ کند. اما یکی از مهم‌ترین مراحل طبخ کباب‌کوبیده به سیخ کشیدن آن است چراکه اگر به‌درستی انجام نشود ممکن است کباب از سیخ جداشده و روی زغال بیافتد. کباب‌ها باید بافتی لطیف و آبدار داشته باشد و در دهان آب شود قطعاً ضخامت زیاد گوشت سبب سفت شدن و نپختن کباب خواهد شد. زمان به سیخ کشیدن بهترین چلوکباب کوبیده کرج در ارکیده گوشت‌ها با ضخامت 2 تا 3 سانتی‌متری به سیخ کشیده می‌شوند تا هم برشته و هم مغزپخت شوند.

بغل بشقابی‌ها یا دورچین‌های لذت‌بخش

وجود گوجه کبابی در کنار کباب‌کوبیده شاید برای ما عادی به نظر برسد اما این ازنظر گردشگران خارجی بسیار جالب است که ما ایرانی‌ها عادت داریم انواع کباب، خصوصاً ‌کوبیده را با گوجه‌کبابی میل کنیم. ازنظر علمی ثابت‌شده است که آهن موجود در غذاهای پروتئینی برای جذب بهینه به ویتامین C نیاز دارد. ایرانی‌ها از دیرباز انواع کباب را همراه گوجه‌کبابی مصرف می‌کردند تا بیشترین جذب مواد غذایی مفید صورت گیرد؛ این رسم دیرینه مانند سنت برای ما باقی‌مانده و شاید برای بسیاری از ما طعم کباب‌کوبیده، بدون گوجه کبابی چیزی کم داشته باشد. سبزی‌های تازه مانند ریحان و برش‌های حلقوی پیاز، دیگر مکمل‌های کباب‌کوبیده هستند، ترشی‌های سنتی مانند سیر‌ترشی و زیتون‌پرورده هم در سفره‌های ایرانی کنار چلوکباب کوبیده جایگاه خودشان را دارند. علاوه بر این‌ها چکاندن چند قطره آب‌نارنج یا لیمو‌ترش تازه بر روی کباب، در کنار سماق طعم بهتری به کباب‌کوبیده می‌دهد. فلسفه استفاده از سماق در کنار بهترین چلوکباب کرج نیز بسیار جالب است؛ سماق باعث افزایش سوخت‌وساز چربی‌ها می‌شود و خطر افزایش قند و چربی خون را کاهش می‌دهد، همچنین تشنگی بعد از خوردن کباب را کمتر می‌کند. 

بهترین کباب کوبیده کرج

در ارکیده نیز در کنار بشقاب‌ بهترین کباب کوبیده کرج، گوجه کبابی، برش‌های پیاز، سبزیجات تازه مانند ریحان و لیموترش تازه سرو می‌شود تا لذت خوردن این غذای اصیل و بی‌نظیر کامل شود. همچنین انواع سالاد، زیتون‌پرورده، ماست چکیده و ترشی‌های خوشمزه نیز برای سفارش در کنار غذا موجود هستند.

 

صرف بهترین کباب کوبیده کرج در رستوران ارکیده هنگامی‌که موسیقی زنده در محیطی کاملاً مدرن و مجلل نواخته می‌شود، لحظات به‌یادماندنی و خاطره‌انگیزی را برای شما رقم خواهد زد. علاوه بر این زمان خوردن بهترین کباب کوبیده در بهترین رستوران کرج می‌توانید از جای پارک ماشین خود آسوده‌خاطر باشید چراکه این مجموعه فضایی را برای پارک اختصاصی مهمانان خود تدارک دیده است. همچنین این رستوران با دارا بودن فضای اختصاصی بازی و سرگرمی کودکان، اوقات فراغت مناسبی برای والدین فراهم می‌آورد. کودکان شما می‌توانند در فاصله سفارش تا آماده شدن غذا و همچنین زمانی که زودتر از شما غذایشان را صرف نموده‌اند از محیط بازی و سرگرمی که برایشان تدارک دیده‌شده استفاده نمایند. 

 

در مجموعه رستوران‌های ارکیده پذیرایی از مهمانان توسط پیش‌خدمت‌های باتجربه و آموزش‌دیده انجام خواهد شد و باتجربه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین سرآشپزها برای طبخ غذایی باکیفیت بکار گرفته‌شده‌اند. به‌جرئت می‌توان ادعا کرد که انواع غذا در منو رستوران ارکیده با قیمت مناسب ارائه خواهد شد به‌طوری‌که قیمت بهترین کباب کوبیده کرج در قبال خدمات و کیفیت غذای عرضه‌شده، برای مشتریان بسیار مقرون‌به‌صرفه است؛ کیفیت خدمات عرضه‌شده در مقایسه با هزینه‌ها باعث شده تا با افتخار بارها میزبان مهمانانمان در این مجموعه باشیم. علاوه بر این‌ها رستوران ارکیده شعبه مهستان دارای سالن VIP است و شما می‌توانید جشن‌ها و مراسم خود را در این سالن زیبا و لوکس برگزار کرده، عکس‌ها و تصاویر خاطره‌انگیزی ثبت کنید و از پذیرایی خود مطمئن باشید.

 

 چلوکباب، به‌ویژه چلوکباب کوبیده، پایه بسیاری از مجالس و مهمانی‌های ماست. اگر می‌خواهید که جشن‌های خود را ماندگار کنید به‌طوری‌که تا مدت‌ها بر سر زبان‌ها باشد، پیشنهاد می‌کنیم آن را در سالن VIP رستوران مهستان برگزار کرده و با بهترین کباب کوبیده کرج از مهمانانتان پذیرایی کنید. رستوران ارکیده شعبه کرج واقع در میدان نبوت، مجتمع تجاری مهستان آماده ارائه خدمت به هم‌وطنان عزیز است. جهت رزرو و هماهنگی با این مجموعه می‌توانید با شماره تلفن 34123-026 تماس بگیرید. ساعت کاری ارکیده در این مجموعه از 12 ظهر تا 12 شب می‌باشد.
 

اخبار مرتبط

بهترین کباب ‌کوبیده تهران کجاست؟ | لذیذترین کباب

1398/10/07 در ساعت 09:26:11

برای صرف بهترین کباب کوبیده تهران در فضایی آرام و دل‌نشین می‌توانید به شعبه آرژانتین یا اقدسیه رستوران ارکیده سر بزنید. در این رستوران چلوکباب با انواع دورچین روی میز شما قرار می‌گیرد.

بهترین کباب ‌کوبیده تهران کجاست؟ | لذیذترین کباب

بهترین شیشلیک در متل قو کجاست؟!

1398/10/03 در ساعت 11:10:58

بهترین شیشلیک در متل قو از گوشت دنده گوسفندی استفاده می‌شود که بعد از تکه‌تکه کردن آن را با برخی مواد دیگر طعم‌دار کرده و بروی زغال کباب می‌کنند.بهترین رستوران متل قو طعم بی‌نظیر شیشلیک را به شما ارائه می‌دهد.

بهترین شیشلیک در متل قو کجاست؟!

آیا می‌دانستید بهترین کباب شاندیز در تهران هست نه مشهد؟!

1398/10/03 در ساعت 09:18:54

برخلاف تصور همه که گمان می‌کنند بهترین کباب شاندیز را در مشهد می‌توانند بیابند باید گفت که بهترین کباب شاندیز در تهران یافت می‌شود.

آیا می‌دانستید بهترین کباب شاندیز در تهران هست نه مشهد؟!

معرفی بهترین کباب شاندیز در شهریار

1398/10/02 در ساعت 14:17:05

ارکیده با طبخ بهترین کباب شاندیز در شهریار تلاش کرده تا از مهمانان خود به‌گونه‌ای ویژه پذیرایی به عمل بیاورد و لذت چشیدن طعم بی‌نظیر غذای ایرانی برای مهمانان و مشتریان وفادار خود فراهم کند.

 معرفی بهترین کباب شاندیز در شهریار

معرفی بهترین کباب شاندیز در شهریار

1398/10/02 در ساعت 14:17:05

ارکیده با طبخ بهترین کباب شاندیز در شهریار تلاش کرده تا از مهمانان خود به‌گونه‌ای ویژه پذیرایی به عمل بیاورد و لذت چشیدن طعم بی‌نظیر غذای ایرانی برای مهمانان و مشتریان وفادار خود فراهم کند.

 معرفی بهترین کباب شاندیز در شهریار

4 ویژگی بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری

1398/10/01 در ساعت 13:07:27

بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری را مقصد سفر خود انتخاب کنید. رستوران ارکیده متل قو با دکوراسیون شیک و غذاهای باکیفیت مکانی ایده‌آل برای برگزاری یک جلسه کاری با شرکای تجاری یا جلسات داخلی با همکاران، خواهد بود.

4 ویژگی بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%