4 ویژگی بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری

1398/10/02 در ساعت 00:00:00

بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری را مقصد سفر خود انتخاب کنید. رستوران ارکیده متل قو با دکوراسیون شیک و غذاهای باکیفیت مکانی ایده‌آل برای برگزاری یک جلسه کاری با شرکای تجاری یا جلسات داخلی با همکاران، خواهد بود.

4 ویژگی بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری

 

فرض کنید میزبان یک جلسه کاری مهم و سرنوشت‌ساز هستید، ترجیح می‌دهید این جلسه را در شرکت برگزار کنید یا به دنبال بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری می‌گردید؟ 

 

 

وقتی مسئولیت برگزاری چنین جلسه‌ای به شما واگذار می‌شود لازم است نکاتی را برای موفقیت در این جلسه در نظر بگیرید. مطمئناً نمی‌خواهید به دلیل بی‌نظمی و پذیرایی نامناسب جلوی همکاران خود خجالت‌زده شوید یا شانس جذب یک مشتری یا شریک کاری جدید را از دست بدهید. آیا تا به حال فکر کرده‌اید که یک رستوران با چه ویژگی‌هایی می‌تواند به شما در برگزاری یک جلسه کاری موفق کمک کند؟ با ما همراه باشید تا 4 ویژگی بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری را باهم برشماریم.

 

 

سرفصل‌های عنوان‌شده در این مقاله عبارت‌اند از:
• فضایی شیک در بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری
• سالن اختصاصی جهت برگزاری جلسات کاری 
• تنوع منوی غذایی و میزبانی جلسه کاری عالی در رستوران ارکیده متل قو
• پذیرایی بی‌نظیر با پرسنل حرفه‌ای در بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری

فضایی شیک در بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری

بسیاری از ما برای سفرهای یکی دو روزه ترجیح می‌دهیم به شمال برویم چراکه در کنار هوای پاک و طبیعت بی‌نظیر می‌توانیم از امکانات و تفریحات بسیاری که در گوشه کنار آن وجود دارد، بهره ببریم. اگر به دنبال یک میزبانی منحصربه‌فرد و به‌یادماندنی هستید پیشنهاد می‌کنیم این بار بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری را مقصد سفر خود انتخاب کنید. رستوران ارکیده متل قو با دکوراسیون شیک و غذاهای باکیفیت مکانی ایده‌آل برای برگزاری یک جلسه کاری با شرکای تجاری یا جلسات داخلی با همکاران، خواهد بود.

 

رستوران ارکیده متل قو با ساحل اختصاصی به مساحت 1000 مترمربع، میزبانی یک جلسه کاری در ساحل دریای خزر را برایتان ممکن می‌سازد. این شعبه ارکیده در سه طبقه به مساحت 600 مترمربع(مجموعاً 1800 مترمربع) امکان پذیرایی از 550 نفر را به‌طور همزمان دارد. بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری در مرکز تجاری سلمان شهر(متل قو) و بعد از برج‌های دوقلو عظیم زاده واقع‌شده و به‌عنوان یکی از منحصربه‌فردترین و بهترین رستوران‌ها برای نهار و شام تجاری در شمال شناخته شده است.

بخترین رستوران شمال برای جلسه کاری

فضای شیک بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری با میز و صندلی‌های چوبی دیزاین شده است؛ اما اگر قصد دارید جلسات کاری با همکاران را کمی صمیمی‌تر برگزار کنید می‌توانید بروی تخت‌های سنتی چوبی بنشینید. وجود این تنوع در چیدمان و فضای رستوران، برگزاری یک جلسه کاری بی کم و کاست در رستوران را برایتان آسان‌تر می‌سازد.

 

از دیگر جذابیت‌های بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری نورپردازی آن است که بسیار با دکور محیط هماهنگ شده و فضایی مناسب برای مهمانی‌ها و جلسات مهم کاری ایجاد کرده است. اگر وظیفه هماهنگی یک قرار کاری مهم به شما واگذار شده است پیشنهاد می‌کنیم میزبانی جلسه کاری عالی در رستوران ارکیده متل قو را از دست ندهید و با تماس به‌موقع مکانی ساکت و آرام با ویویی رو به دریا را برای خود رزرو کنید.

سالن اختصاصی جهت برگزاری جلسات کاری 

یکی از مهمترین نکاتی که زمان برگزاری جلسات کاری گروهی در رستوران بسیار موردتوجه قرار می‌گیرد، آرامش و سکوت محیط است. اگر جلسه کاری شما از گروهی بیش از 4 نفر تشکیل‌شده بهتر است رستورانی را انتخاب کنید که یک سالن اختصاصی برای برگزاری جلسات کاری داشته و امکان رزرو برای شما فراهم باشد. 

بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری

در سالن VIP بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری می‌توانید جلسات مختلف کاری خود را برگزار کنید و از محیط آرام و باشکوه آن لذت ببرید. بدون شک میز و صندلی سلطنتی و دکوراسیون شیک این سالن اختصاصی، در به تصویر کشیدن شأن جلسه کاری شما نقش به سزایی دارد. در سالن اختصاصی رستوران ارکیده متل قو می‌توانید انواع جلسات و نشست‌های تجاری و کاری، جلسات تودیع و معارفه سازمان را برگزار کنید و کسب‌وکار خاص خود را با میزبانی بدون نقص و کامل به رخ بکشید.

 

اما اگر قرار کاری شما به یک مشتری ختم می‌شود می‌توانید اجازه دهید تا او مکانی برای نشستن انتخاب کند؛ در شعبه متل قو رستوران ارکیده این امکان برایتان فراهم خواهد بود تا هم در داخل و هم بیرون از ساختمان جلسه کاری خود را برگزار کنید. اگر قصد دارید زمان صحبت کاری از منظره زیبای دریا و ساحل لذت ببرید می‌توانید آلاچیق‌های بیرون ساختمان اصلی را برای نشستن انتخاب کنید.

 

کافی‌شاپ شعبه متل قو مجموعه رستوران‌های ارکیده نیز مکان مناسبی است که می‌توانید جلسات کاری دو تا چهارنفره خود را آنجا برگزار کنید. در این قسمت از رستوران می‌توانید با انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد، دسر، کیک و بستنی، آب‌میوه‌های طبیعی از شریک تجاری یا مشتریان خود پذیرایی کرده و درعین‌حال در مورد کسب‌وکارتان با آن‌ها صحبت کنید.

تنوع منوی غذایی و میزبانی جلسه کاری عالی در رستوران ارکیده متل قو

بدون شک رستورانی که از قبل امتحانش را در مورد تنوع و کیفیت غذایی پس داده است مکان مناسب‌تری برای برگزاری جلسات کاری خواهد بود؛ منطقی نیست که جلسه کاری خود را در رستورانی که چیزی از کیفیت غذا و نحوه خدماتش نمی‌دانید، برگزار کنید.

 

تجربه ثابت کرده که شناسایی رستوران و آگاهی از کیفیت غذایی که سرو می‌شود تا میزان زیادی می‌تواند در بدون نقص برگزار شدن جلسات کاری مؤثر باشد و ما را از هرگونه خجالت‌زدگی و شرمندگی بابت کیفیت پایین غذا و خدمات دور سازد. قطعاً در یک جلسه می‌خواهید تمام تمرکز خود را بروی فعالیت یا شناساندن محصولات خود بگذارید نه اینکه نگران کیفیت پایین مواد غذایی و یا ضعف خدمات رستوران باشید. سعی کنید از قبل بفهمید که شریک تجاری یا مشتری شما چه نوع غذایی را ترجیح می‌دهد، اگر از غذاهای دریایی متنفر است وی را به رستورانی که فقط غذای دریایی سرو می‌شود نبرید یا اگر از کشور دیگری مهمان شماست بهتر است او را به رستورانی ببرید که بتواند غذاهای اصیل ایرانی را تجربه کند.

بهترین رستوران شمال برای جلسه کار

در بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری با منوی متنوعی از غذاها روبه‌رو هستید که میزبانی یک جلسه کاری عالی را برای شما آسان می‌سازد. در منوی بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری انواع کباب همچون کباب شاندیز، کباب سلطانی مخصوص، کباب برگ، کباب کوبیده، انواع جوجه کباب با استخوان و بدون استخوان، جوجه کباب فسنجونی، جوجه کباب‌ترش را می‌توانید سفارش دهید. باقالی پلو با ماهیچه گوسفندی، خوراک گردن گوسفندی، سبزی پلو با ماهی سفید یا قزل‌آلا، کباب بره، زرشک پلو با مرغ از دیگر غذاهای متنوع در منوی بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری است. اگر تمایل دارید که با غذاهای محلی از مهمانان خود پذیرایی کنید می‌توانید از منوی غذای محلی کباب‌ترش، خورشت فسنجان، میرزا قاسمی و باقالا‌قاتوق، کته کباب مخصوص و انواع ماهی را به آن‌ها پیشنهاد دهید.

پذیرایی بی‌نظیر با پرسنل حرفه‌ای در بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری

بدون شک هیچ یک از ما نمی‌خواهیم که یک فرصت کاری مهم و سرنوشت‌ساز را با اشتباهی کوچک در برگزاری و پذیرایی جلسه کاری از دست بدهیم. تحقیقات نشان داده که برگزاری جلسات کاری در رستوران از راندمان بالایی برخوردار بوده و به میزان زیادی می‌تواند در موفقیت ما تأثیرگذار باشد. با برگزاری جلسات کاری در رستوران علاوه بر اینکه تمامی امکانات لازم برای پذیرایی در دسترس خواهد بود، دغدغه‌ای نیز برای انجام بی‌عیب و نقص کارها برایتان باقی نمی‌ماند.

 

پرسنل حرفه‌ای و کارآزموده بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری با برخوردی مناسب و میزبانی منحصربه‌فرد علاوه بر اینکه نگرانی و دل‌مشغولی‌هایتان را بابت پذیرایی برطرف می‌سازند به شما کمک می‌کنند تا شأن و منزلت کسب‌وکارتان را به تصویر بکشید. بهتر است دقایقی قبل از حضور افراد در رستوران حاضر شوید و آخرین هماهنگی‌ها را با مسئول مربوطه انجام دهید و باقی کارها را به پرسنل حرفه‌ای ارکیده بسپارید.

 

بدون شک انتخاب مکان مناسب برای برگزاری جلسات کاری در نشان دادنشان و منزلت کاری شما بسیار مؤثر خواهد بود؛ در بهترین رستوران شمال برای جلسه کاری می‌توانید میزبانی کامل و بی‌نظیری از شرکای تجاری خود داشته باشید و از پیش‌برد کسب‌وکارتان لذت ببرید. جهت میزبانی جلسه کاری عالی در رستوران ارکیده متل قو می‌توانید با شماره 54612212-011 تماس بگیرید، این مجموعه از ساعت 12 ظهر تا 12 شب آماده پذیرایی از شما و مهمانان عزیزتان خواهد بود.
 

اخبار مرتبط

بهترین کباب ‌کوبیده تهران کجاست؟ | لذیذترین کباب

1398/10/07 در ساعت 09:26:11

برای صرف بهترین کباب کوبیده تهران در فضایی آرام و دل‌نشین می‌توانید به شعبه آرژانتین یا اقدسیه رستوران ارکیده سر بزنید. در این رستوران چلوکباب با انواع دورچین روی میز شما قرار می‌گیرد.

بهترین کباب ‌کوبیده تهران کجاست؟ | لذیذترین کباب

بهترین کباب ‌کوبیده تهران کجاست؟ | لذیذترین کباب

1398/10/07 در ساعت 09:26:11

برای صرف بهترین کباب کوبیده تهران در فضایی آرام و دل‌نشین می‌توانید به شعبه آرژانتین یا اقدسیه رستوران ارکیده سر بزنید. در این رستوران چلوکباب با انواع دورچین روی میز شما قرار می‌گیرد.

بهترین کباب ‌کوبیده تهران کجاست؟ | لذیذترین کباب

بهترین شیشلیک در متل قو کجاست؟!

1398/10/03 در ساعت 11:10:58

بهترین شیشلیک در متل قو از گوشت دنده گوسفندی استفاده می‌شود که بعد از تکه‌تکه کردن آن را با برخی مواد دیگر طعم‌دار کرده و بروی زغال کباب می‌کنند.بهترین رستوران متل قو طعم بی‌نظیر شیشلیک را به شما ارائه می‌دهد.

بهترین شیشلیک در متل قو کجاست؟!

بهترین شیشلیک در متل قو کجاست؟!

1398/10/03 در ساعت 11:10:58

بهترین شیشلیک در متل قو از گوشت دنده گوسفندی استفاده می‌شود که بعد از تکه‌تکه کردن آن را با برخی مواد دیگر طعم‌دار کرده و بروی زغال کباب می‌کنند.بهترین رستوران متل قو طعم بی‌نظیر شیشلیک را به شما ارائه می‌دهد.

بهترین شیشلیک در متل قو کجاست؟!

آیا می‌دانستید بهترین کباب شاندیز در تهران هست نه مشهد؟!

1398/10/03 در ساعت 09:18:54

برخلاف تصور همه که گمان می‌کنند بهترین کباب شاندیز را در مشهد می‌توانند بیابند باید گفت که بهترین کباب شاندیز در تهران یافت می‌شود.

آیا می‌دانستید بهترین کباب شاندیز در تهران هست نه مشهد؟!

معرفی بهترین کباب شاندیز در شهریار

1398/10/02 در ساعت 14:17:05

ارکیده با طبخ بهترین کباب شاندیز در شهریار تلاش کرده تا از مهمانان خود به‌گونه‌ای ویژه پذیرایی به عمل بیاورد و لذت چشیدن طعم بی‌نظیر غذای ایرانی برای مهمانان و مشتریان وفادار خود فراهم کند.

 معرفی بهترین کباب شاندیز در شهریار
نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%